In vino Hostivice

Hostivice, Husovo náměstí

12.8.2016 13.8.2016

Zdarma

Zúčastním se (FB)

Další vstupenky

In vino Hostivice

Město Hostivice se stane ve dnech 12. - 13. srpna 2016 místem konání třetího ročníku mezinárodního festivalu vína In vino Hostivice.

Návštěvníci budou moci během těchto dvou dnů degustovat vzorky z více jak 15 zemí světa a mimo to samozřejmě ochutnat rozličné delikatesy. Mezinárodní vinařskou scénu zastupují tradiční vinařské oblasti včetně Česka, ale mnohdy i ty exotické. Chile, Jižní Afrika, Spojené státy americké, a mnoho dalších zajímavých států.

Platidlo festivalu bude formou žetonů v hodnotě 20 Kč/ks, které si lidé zakoupí u speciálně vyznačeného stánku pořadatele. Žetony budou sloužit k uhrazení degustačních vzorků, ale rovněž lahví. Koštovací sklenky budou k dispozici za půjčovné 20 Kč a zálohu 30 Kč, rovněž bude možnost zakoupit památeční sklenice se znakem festivalu a speciálním logem 750 let městské části Litovice, které tento rok město slaví.

V pátek 12.8. bude vystupovat Vlasta Horvát a Jakub Smolík a v sobotu 13.8. Aneta Langerová.

Jakub Smolík je český zpěvák s bohatou hudební minulostí. Svojí první hudební skupinu Travaléři založil spolu se svým tehdejším spolužákem Lubošem Trnkou v roce 1975.
Aneta Langerová je česká zpěvačka. V červnu 2004 zvítězila v prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a díky tomu vydala v září téhož roku album Spousta andělů. Vystudovala obchodní akademii v Praze. V letech 2005 a 2006...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce In vino Hostivice

Amber Hotel Konopiště   Benešov u Prahy

Hotel Pošta   Benešov

Kulturní centra - Středočeský kraj Akce v obci Hostivice

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.