300 let zájezdního hostince aneb, jak to bylo tenkrát

Petrovice, 10

6.8.2016

děti do výšky meče - zdarma, mládež - 40 Kč, ostatní 80 Kč, rodinné 200 Kč

Další vstupenky

300 let zájezdního hostince aneb, jak to bylo tenkrát

Spolek historické šermu Bellatores, obec Petrovice a Statek Na Jívě vás zvou na historickou akci, která se koná: 6. srpna 2016 od 11 do 21 hodin v areálu zájezdního hostince v Petrovicích u Rakovníka Přeneste se s námi do časů minulých, kdy před 300 lety velkou slavností zahajoval na návsi obce Petrovice činnost zbrusu nový zájezdní hostinec.

Byla to sláva veliká, jíž se též majitel panství Jan Josef z Valdštejna účastnil. Při příležitosti této pro potěchu panstva i lidu všelikého předvedou své umění herci, muzikanti, šermíři i kejklíři. Oslava započne v jednu hodinu po poledni a trvati až do soumraku bude.

11:00 - otevření areálu s tržištěm 12:00 - průvod obcí 13:00 - slavnostní zahájení 13:30 až 20:30 - program na dvoře a v zahradě 20:45 až 21:00 - slavnostní ukončení Od 13:30 - 16:00 v zahradě soutěže pro děti i dospělé. Kromě zážitků si můžete odnést i dárky - každá vstupenka slouží zároveň jako lístek do tomboly.

Po celou dobu konání akce bude vám dobová kuchyně nabídne pro vaše občerstvení výborné jídlo a pití. Své umění vám předvedou: - skupiny historického šermu Bellatores a Baradela&Moriruri, - Vodnickou pohádku zahraje Divadlo Apropo, - pro dobrou náladu bude hrát kapela Strašlivá podívaná - a další.

http://slavnost-petrovice.web-rychle.cz

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce 300 let zájezdního hostince aneb, jak to bylo tenkrát

Amber Hotel Konopiště   Benešov u Prahy

Hotel Pošta   Benešov

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.