Rockový Slunovrat

Rockový Slunovrat

Adresa:

Řevnice, Divadelní

Termín: 4.6.2016
Vstupné:

99 Kč v předprodeji (150 Kč na místě)

4červen sobota 11:00

Žánr: festival


4. června 2016 se v Lesním divadle v Řevnicích koná hudební open-air festival Rockový Slunovrat. Oproti předešlým ročníkům dochází k několika změnám, mezi něž patří třeba rozšířená kapacita areálu, dvě pódia, a tedy dvojnásobek interpretů.

Program začíná v 11:00 a potrvá až do brzkých ranních hodin. Headlinery akce jsou skupiny Mig 21, Sto zvířat a Circus Problem. Další kapely, které na místě zahrají, jsou DiscoBalls, Queens of Everything, Slapdash, Dirty Blondes, False Hope, SCB, Vosí hnízdo, Daily Coffee, Beaton a formace Sepiatonic ze Spojených států amerických.

O festivalovou afterparty se postará electroswingový DJ Mackie Messer, který je znám např. z Radia 1. Podrobné časy vystoupení budou upřesněny. Vstupenky v předprodeji pořídíte za 99 Kč, a to na oficiálním webu a tradičně na Plynboudě v Dobřichovicích nebo v řevnickém knihkupectví LeAmos. Nově je lze zakoupit i v Praze, v kavárně Coffee Cube či v baru Záletná Sova.

Cena lístku na místě činí 150 Kč. Veškeré podrobnosti o události jsou k nalezení na www.rockovrat.cz nebo na facebooku. Hudební festival Rockový Slunovrat funguje s přestávkou již od roku 2004 a vystřídalo se na něm mnoho známých i začínajících kapel. Dominujícím žánrem festivalu je rock, avšak vždy se objeví i jiné styly jako ska či rockabilly.

Rockový Slunovrat jako takový není jen každoročním červnovým svátkem hudby, pod jeho záštitou jsou pořádány i menší klubové akce, které se konají v průběhu celého roku.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Řevnice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Rockový Slunovrat

Hotel Grand Řevnice (809 metrů)

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn Karlštejn (4 km)

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Státní hrad Karlštejn Státní hrad Karlštejn Karlštejn (4.6 km)
Vodní přehrada Slapy Vodní přehrada Slapy Slapy (17.3 km)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (23.4 km)