Přejít na stránky Ticketpro.cz

The Tap Tap

Termín: 13.1.2015
Vstupné:

180 Kč, nečíslované sezení

13leden čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


Přijďte si zpříjemnit vstup do Nového roku koncertem kapely The Tap Tap. Energie sálající z koncertů kapely The Tap Tap je přímo nakažlivá, a naplňuje tvrzení "když se chce, tak to jde".

Novoroční koncert The Tap Tap

ve Vzdělávacím centru Na Karmeli

 Přijďte si zpříjemnit vstup do Nového roku koncertem kapely The Tap Tap, který se uskuteční v atriu Vzdělávacího centra Na Karmeli v úterý 13. ledna od 19 hodin. Energie sálající z koncertů kapely The Tap Tap je přímo nakažlivá, a naplňuje tvrzení "když se chce, tak to jde". A jak říká moderátor kapely Láďa Angelovič: "Daří se nám to tak, až se nám to vymklo z ruky."  Originální kapela studentů se zdravotním postižením, vznikla v roce 1998 v pražském Jedličkově ústavu. Jejím záměrem je umožnit co nejširšímu okruhu osob se zdravotním postižením rozvíjet svůj talent.  The Tap Tap nabízí široký repertoár, v němž najdete jak převzaté písně, tak vlastní tvorbu.  Nenechte si ujít vystoupení tohoto ojedinělého hudebního tělesa, které v jeho tvorbě doprovází i řada výrazných osobností české hudební scény.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Mlada Boleslav Akce v obci Mlada Boleslav

Podobné akce

15květen sobota

Škwor

, Přírodní amfiteátr Konopiště Koncert

21květen pátek 19:00

Bonnie Tyler v Příbrami

, Legionářů 378 - Sportovní hala Koncert

Ubytování v okolí akce The Tap Tap

Zámek LoučeňJizbice (16.3 km)

Zámecký hotel MaxmiliánJizbice (16.3 km)

Středověký hotel DěteniceDětenice (19.3 km)