Benešov, Táborská 306

24.5.2014 27.9.2014

zdarma

Další vstupenky

Pivovar Ferdinand má své trhy

Letos se mohou všichni milovníci farmářských trhů a poctivých výrobků těšit na Tržiště Ferdinand, a to přímo v benešovském pivovaru. Tržiště se koná každou sobotu ve dvoře pivovaru vždy od 7:00 do 14:00. Regionální potraviny, lahodné pochutiny, skvělý mok, ovoce, zelenina, pečivo, maso a uzeniny, mléčné výrobky, ryby, květiny, regionální speciality a mnohá další lákadla čekají na všechny návštěvníky Tržiště Ferdinand.

„Věříme, že si naše Tržiště najde brzy své příznivce. O regionální a kvalitní potraviny začíná být zvýšený zájem. To dokazuje nejen návštěvnost zkušebního provozu, ale také zájem trhovců,“ dodává za Pivovar Ferdinand, Eva Vašáková. A proč spojení Pivovaru Ferdinand a farmářských trhů? „My v pivovaru preferujeme poctivost a kvalitní suroviny. Když se podíváme odkud se k nám dováží potraviny, na jejich kvalitu či složení a na čem lidé nejčastěji šetří, je více než jasné, že poctivost je nasnadě a my s ní přicházíme.

Chceme všem místním ukázat, že se dá nakupovat levně a přitom velmi kvalitně. Cílem je obnovit tradici regionálních trhů a dostat do areálu co nejvíce lidí,“ uvedla Vašáková. Tržiště najdete v Pivovaru Ferdinand, Táborská 306, 256 01 Benešov. Více informací na stránkách www.pivovarferdinand.cz nebo na Facebooku.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Pivovar Ferdinand má své trhy

Hotel Pošta   Benešov

Hotel Benica   Benešov

Kulturní centra - Středočeský kraj Akce v obci Benešov

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.