Benešovský kreativní jarmark

Adresa:

Benešov, Husova 470

Termín: 16.11.2013
Vstupné:

vstupné dobrovolné

16listopad čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akceslavnostijarmark


LISTOPADOVÝ KREATIVNÍ ŠRUMEC V BENEŠOVĚ A VLAŠIMI

Spolek FAKT-UM, o. s., i letos podpoří kulturní život na Vlašimsku a Benešovku. 

Šikovní tvůrci sdružení pod hlavičkou Spolku Fakt-Um, o. s., to svoje řemeslo FAKT UMí a představí se na kreativních jarmarcích v Benešově a Vlašimi. Návštěva jarmarků poskytuje hned několik výhod: získáte jedinečnou možnost být součástí přehlídky ručně vyrobených originálů, nakoupíte neobyčejné a unikátní vánoční dárky pro své blízké, uvidíte ukázky řemeslných technik přímo na místě a podpoříte snahu Spolku FAKT-UM představit rozličnou ruční výrobu široké veřejnosti.

Již druhý Podblanický kreativní jarmark ve Vlašimi a Benešovský kreativní jarmark jsou jediné akce v regionu zaměřené na řemeslnou výrobu. Každý si přijde na své. Budete moci obdivovat i zakoupit šperky všeho druhu, bytové dekorace, hlavolamy, keramiku, ryté a malované sklo, vitráže, pletenou, háčkovou i šitou módu, módní doplňky, a mnoho a mnoho dalšího.

Věříme, že vás pozvánka na Benešovský i Podblanický kreativní jarmark zaujala a uvidíme se buď v sobotu 16. listopadu 2013 v aule Benešovského gymnázia (Husova 470, Benešov) nebo 23. listopadu 2013 v Kulturním domě Blaník ve Vlašimi (Komenského 22, Vlašim).

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Benešovský kreativní...

Sport&Relax Centrum BenešovTeplýšovice (916 metrů)

Ubytování IrenaTýnec nad Sázavou (1 402 metrů)

Zámeček KalištěChocerady (11.8 km)