Hudební festival JÍLOVÉ OPEN AIR se uskuteční 15.7.2023 od 14:00 hodin. Na dvou pódiích v parku a v muzeu vystoupí kapely Support Lesbiens, Circus Problem, Katka Svobodová & Tajemoje, Vintage Wine, Czech It, The Teachers Band, Mea Culpa, Divá Baara, a Garage & Tony Ducháček.

Nenechte se připravit o skvělý hudební zážitek v příjemném prostředí našeho zlatohorního města!

Předprodej vstupenek https://goout.net/cs/jilove-open-air-2023/szjumkv/

Support Lesbiens je česká hudební skupina, která vznikla roku 1992. Dostala se do semifinále soutěže Marlboro Rock-in a získala smlouvu u Sony Music. Skupina se rozpadla v roce 1996, ale o čtyři roky později se zase sešla.
Circus Problem je relativně nová hudební skupina balkánského duchu, která se snaží vytáhnout na povrch hudebního světa nejen balkánský folklór ale i folklór z jiných oblastí světa. Hudební duch kapely zakořenil u lidové...
Kapela Vintage Wine se zformovala z kapely Neon Black. Mísí v sobě rockovou dravost s melodikou a energií irské a skotské muziky kterou sami nazývají Celtic Trash-folk (Něco mezi Celtic Woman a Motorhead). Za dobu své existence již...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Jílové u Prahy

Podobné akce