TOUR 2023 - BEROUN !!! po pár letech opět v Berouně !!! S novou sezónou přijíždíme do Vašich krásných měst s novým programem. Naší druhou zastávkou bude Beroun, kde své šapitó rozprostřeme v Obchodní ulici! V pestré show uvidíte několik krásných zvířátek, o které je u nás pečováno s tou největší láskou (aktivizační cvičení s tygry, pohybové aktivity oslíků, velbloudí rodinky a stáda lam, volný výcvik ušlechtilých krásných arabských hřebců a klasický volný výcvik malých poníků). To ale není vše... Své umělecké vystoupení ve výšce Vám předvede vzdušná profesionální baletní umělkyně Erika Navrátilová.

Po celou dobu představení bude děti a dospělé bavit klasický český klaun Pepíno. Čeká na Vás toho i mnohem víc, ale to už je tajemstvím. Občerstvení je samozřejmě zajištěno (pozor, platí zákaz kouření a konzumace vlastního jídla i pití). Cirkusový stan je příjemně vyhříván horkým vzduchem při pokojové teplotě. Na Kladně hostujeme v termínu od soboty 25. února do neděle 5. března. Začátky představení jsou ve všední dny v 17:30, v sobotu v 15:00 a závěrečně představení v neděli začne přesně v 11:00 hodin. Těšíme se na Vás!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce