Moře u Mělníka: Juri

Moře u Mělníka: Juri

Adresa:

Mělník, Plavební

Termín: 10.7.2022 v 14:00 hod. (neděle)
Vstupné:

200 - 250 Kč

10červenec neděle 14:00

Žánr: divadlopro dětivideo mapping interaktivní


Absence gravitace, pomalost, samota, hrdinství, zoufalství … ale úplně největší je touha snít!

Juri je meziplanetární průzkumník objevující nové planety, možná i nové formy života. Juri je statečný muž, hrdina, kosmonaut! … nebo možná je pouze to, co v něm lidé chtějí vidět… ale Juri je také člověk, který se bojí a má své sny. Juri je totiž stále dítě. Místo nacházení cesty ji však častěji ztrácí. Juri je osamělý muž. Juri je klaun.

Jako publikum (v maximálním počtu 45 osob) jste speciální posádkou vybranou právě pro toto dobrodružství. Ve vesmírné lodi zažijete na vlastní kůži širý a nekonečný vesmír. A Juri vás bude doprovázet nedbajíc nebezpečí! Poznáte kosmonautův denní režim – častou záminku pro klaunské situace.

Giorgio Bertolotti a Petr Forman prozkoumávají svět video mappingu, který je pro ně velkou a stimulující výzvou. Zapojují jej do vyprávění příběhu tak, že se divák cítí být součástí opravdové cesty vesmírem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Středočeský kraj Akce v obci Mělník

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Moře u Mělníka: Juri

Zoopark ZelčínMělník (4 km)

Ubytování u OkořeHolubice (21.6 km)

Ubytování u Máchova jezera - Apartmány Ludmila GrulišováDoksy (27.9 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (29.1 km)