Akademie komorní hudby - Dvořák, Vivaldi, Haydn | Nelahozeves

Akademie komorní hudby - Dvořák, Vivaldi, Haydn | Nelahozeves

Adresa:

Nelahozeves, Nelahozeves 1

Termín: 22.7.2022 v 19:00 hod. (pátek)
Vstupné:

150/80/50

22červenec pátek 19:00

Žánr: koncertyvážná hudba klasika komorní zámek


Stipendisté Akademie komorní hudby vystoupí na nádvoří zámku v Nelahozevsi v pátek 22. července 2022 od 19:00 pod vedením vítěze Pražského jara Tomáše Jamníka (violoncello). Večerní koncert komorního orchestru v rodném městě Antonína Dvořáka nabídne program s Dvořákovým Rondem pro violoncello a orchestr, Vivaldiho Dvojkoncertem pro dvoje housle a orchestr a Symfonií č. 6 D dur "Ráno" Josepha Haydna. Účinkující: Tomáš Jamník - violoncello Eliška Kukalová, Kateřina Krejčová, Klára Lešková - housle Stipendisté Akademie komorní hudby a nadace Villa Musica Program: Antonín Dvořák: Rondo pro violoncello a orchestr Antonio Vivaldi: Dvojkoncert pro dvoje housle a orchestr a moll, RV 522 Joseph Haydn: Symfonie č. 6 D dur “Ráno”

Vstupné na koncert je 150 Kč / 80 Kč (studenti, senioři a ZTP) / 50 Kč (děti). Kupujte v předprodeji na GoOut nebo na místě. Místa můžete také rezervovat na čísle 736 696 004 nebo na rezervace@akademiekomornihudby.cz.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Nelahozeves

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Akademie komorní hudby...

Ubytování u OkořeHolubice (6.1 km)

Zoopark ZelčínMělník (12 km)

Vila LannaPraha (19.2 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Café Savoy Café Savoy Praha 5 (21.4 km)