V lese fest 2022

V lese fest 2022

Adresa:

Kolín, U Borků

Termín: 24.6.2022
Vstupné:

Zdarma

24červen pátek 15:00

Žánr: festivalyrodina děti


V LESE FEST - (SPOLU)TVOŘÍME Obecně prospěšná společnost Prostor + a Dětská skupina Školka v lese Vás srdečně zvou na čtvrtý ročník festivalu V lese fest! V lese fest je festival (nejen) pro rodiny s dětmi, který ke Kolínu již neodmyslitelně patří. Od prvního ročníku láká čím dál tím více návštěvníků a stal se regionální festivalovou tradicí začátku léta a symbolem oslav konce školního roku. Koná se 24.6.2022 od 15:00 a to na tradičním místě na Medvědí louce v lesoparku Borky u Školky v lese. A jaký tento ročník bude? Společně oslavíme konec školního roku a začátek léta. Přivítáme letní prázdniny za doprovodu hudby, divadla a kreativních dílen pro děti i rodiče. Těšit se můžete například na lesní kadeřnictví, vyrábění z přírodních materiálů a spoustu dalších aktivit a zábavy. Podrobnosti programu budeme postupně odhalovat na facebookové stránce a události festivalu.

O dobré občerstvení se postarají lokální prodejci a v kaštanové aleji si budete moci zakoupit drobné rukodělné radosti na mini trhu nejen od regionálních výrobců. Letošní hlavní myšlenkou festivalu je (SPOLU)TVOŘÍME. Smyslem je propojit nás a Vás v jeden realizační tým, který se podílí na přípravě, tvorbě a společně se potká na festivalu. V lese fest je jedinečný ve své atmosféře a místu, které dodává festivalu specifický náboj. Přijďte a užijte si společně s námi začátek léta v Kolíně. Chceme, aby byl V lese fest festivalem pro všechny, proto je vstupné na festival zdarma. Těšíme se na Vás, organizační tým festivalu, Prostor +, Školka v lese a partneři festivalu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Kolín Akce v obci Kolín

Podobné akce