Třebsínské zvonění

Třebsínské zvonění

Adresa:

Krňany, Třebsín č.p. 100

Termín: 2.7.2022 v 12:00 hod. (sobota)
Vstupné:

200 Kč

2červenec sobota 12:00

Žánr: festivalyhudba koncert folk hudební festival


Hudebně edukační festival, lákající širokou veřejnost svou rozmanitostí a záběrem. Původně tradiční country festival se stal postupem času velkolepou událostí, kde nesmí nikdo chybět. Každý rok je věnován nějakému zajímavému tématu, jako např. vzpomínková akce na Tonyho Linharta, tak letošní pocta Frantovi Nedvědovi. Výstavy nabídnou vhled do historických událostí spojených s vystěhováním místního regionu za II. Světové války a výstavku Piety Třebsín.

Zahrají nejskvělejší české kapely jako např. Honza Nedvěd, Roman Horký a Kamelot, Vojta Nedvěd a TieBreak, Taxmeni, Jitka Vrbová, Pacifik, Poutníci, Třebsín band, Duo pohoda, Pavlína Jíšová a Bababand, Franta Nedvěd ml. a Načas

Součástí festivalu je i oblíbený Pochod zdraví v Posázaví.  Klasická česká kuchyně doplněná pečeným masem, klobásami, sýry, sladkou kuchyní, přes zmrzlinu až po staročeské trdlo.

Spousta zábavy pro dospělé i pro děti vč. skákacího hradu a trampolíny zdarma.

Vstupné 200 Kč, děti do 12 ti let, ZTP a ZTPP ZDARMA

Více na www.trebsinskezvoneni.cz

Těšíme se na vás

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Krňany

Podobné akce

20srpen sobota

Brod 1995

, před atletickým stadionem Festival