Svatomartinský pivovar

Svatomartinský pivovar

Adresa:

Velké Popovice, Ringhofferova 1, 251 69

Termín: 13.11.2021

13listopad sobota 11:00

Žánr: ostatní akcesv. Martin svatomartinské slavnosti degustace pivo gastronomie


Zda letos přijede svatý Martin na bílém koni zatím jisté není, ale v pivovaru Velké Popovice nedaleko Prahy, nebude o víkendu chybět bílý kozel!

V pivovaru jsme pro vás v sobotu 13. listopadu a v neděli 14. listopadu od 11, 13 a 14 hodin připravili speciální prohlídky s vůní husí paštičky a rozšířenou degustací piva. V historické varně z roku 1928 se můžete těšit na ochutnávku poctivého piva Velkopopovický Kozel 11 a Čokoládový Chilli Stout s příměsí kakaových bobů, který byl uvařen v pivovaru Velké Popovice. Nenechte si speciální prohlídku ujít a zakupte si vstupenky předem online na Prohlídka pivovaru Po stopách Kozla | Prohlídky |Prohlídky a zážitky Plzeňský Prazdroj

Na závěr prohlídky navštivte i Kozlí obchůdek, kde vás  trkne nová zimní kolekce, která obsahuje nové bundy, mikiny, polotrika nebo pruhované ponožky přímo od Kozla. V tyto dny si můžete mimořádně v obchůdku zakoupit i čerstvě stočené pivo  Mistrův ležák v jednolitrové plechovce!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Svatomartinský pivovar

Zámek BerchtoldMnichovice (2.3 km)

Zámeček KalištěChocerady (10.8 km)

Ubytování IrenaTýnec nad Sázavou (15 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Zámek Konopiště Zámek Konopiště Benešov (16 km)
Vodní přehrada Slapy Vodní přehrada Slapy Slapy (18.2 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (22.4 km)