Vojtěch DYK & B-SIDE Band

Vojtěch DYK & B-SIDE Band

Adresa:

Nymburk, Sportovní 1801/2, 288 02 Nymburk

Termín: 15.11.2021
Vstupné:

390,- / 790,- / 1190,-

15listopad pondělí 19:00

Žánr: koncertypop funk Nymburk

Umělci: Vojtěch DykB-Side Band


Zveme vás na neobyčejný koncert. Do Nymburka zavítá Vojtěch Dyk a B-Side Band. Vystoupí ve Sportovním centru "Tyršák". Lístky v předprodeji v síti GoOut. Frontman kapel Nightwork a Tros Distequos, zpěvák brněnské swingové formace B-Side Band, herec v divadle i ve filmech jako Ženy v pokušení a seriálech jako Velmi křehké vztahy – Vojtěch Dyk je zkrátka umělec mnoha tváří. B-Side Band je český swingový orchestr z Brna, složen z 18 instrumentalistů. V roce 2006 jej založil trumpetista Josef Buchta. S big bandem spolupracují přední čeští hudební umělci, jako Matěj Ruppert, Roman Holý, Tereza Černochová, Dan Bárta, Martin Chodúr či Roman Dragoun. Nejvýraznějším hostem big bandu je pravděpodobně právě Vojtěch Dyk.

Pokud se má Brno něčím v oblasti hudby chlubit, jsou to beze sporu také big bandy. Historie orchestru Gustava Broma je dostatečně známa a je lemována úspěchy na mezinárodních festivalech i umístěními v anketách Rolls Royce mezi...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Nymburk Akce v obci Nymburk

Podobné akce

13srpen sobota 12:00

Paráda fest 2022

, amfiteátr Konopiště Festival

4srp - 6srpcelý den

Ubytování v okolí akce Vojtěch DYK & B-SIDE...

Villa A.MálkaPoděbrady (5.5 km)

Spa Hotel FelicitasPoděbrady (5.7 km)

Školní hotel JuniorPoděbrady (5.9 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?