Mrakoplaš Acoustic & Lucie Redlová Na scestí

Mrakoplaš Acoustic & Lucie Redlová Na scestí

Termín: 29.10.2021 v 19:30 hod. (pátek)
Vstupné:

dospělí 160 Kč, děti, senioři a ZTP 80 Kč

29říjen pátek 19:30

Žánr: koncertyfolk folkrock

Umělci: Lucie Redlová


V pátek 29. října vás čeká další díl našeho cyklu koncertů Na scestí. Tentokrát se můžete těšit na akustickou sestavu kapely Mrakoplaš a jejich hostem bude vynikající valašská písničkářka Lucie Redlová, která v současnosti připravuje nové album Lidová Redlová (singl Kamarádko moje vyšel letos v červnu: https://youtu.be/LXL7hNNeYRY). Se svou doprovodnou kapelou hraje už 12 let, ale Na scestí přijede sama se speciálním vystoupením plným poetiky a energie, kterou je Lucie pověstná.

V pauzách na nazvučení opět proběhne aukce raritních předmětů od účinkujících, jejíž výtěžek bude poukázán na konto AD Centra pro výzkum a léčbu Alzheimerovy choroby.
 
Vstupenky k dispozici v síti GoOut: https://goout.net/cs/listky/na-scesti-mrakoplas-acoustic-and-lucie-redlova/bhgk/
 
Těšíme se na vaši návštěvu.
Písničkářka Lucie Redlová z Valašského Meziříčí má, jak její příjmení napovídá, hudbu přímo v genech. Na scéně se v různých formacích pohybuje už přes deset let. Začínala s mandolínou ve folklor-beatové kapele...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Mladá Boleslav Akce v obci Mladá Boleslav

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mrakoplaš Acoustic &...

Zámek LoučeňJizbice (16.2 km)

Zámecký hotel MaxmiliánJizbice (16.2 km)

Středověký hotel DěteniceDětenice (19.1 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?