Festival Zámeček X

Festival Zámeček X

Termín: 11.9.2021
Vstupné:

Dobrovolné

11září sobota 13:00

Žánr: festivaly


Letošní desátý jubilejní ročník, proběhne v netradičním čase 11.září, v prostorách zámecké zahrady v Roztokách. Jako každý rok, se snažíme zaujmout návštěvníky nejen nádherným prostředím, ale i pestrým multižánrovým programem.

Na hlavním podiu se představí United Flavour, kapela, která válcovala podia už před mnoha lety a dodnes neztratila ani špetku z původní energie. Na festival se vrací akordeonista a zpěvák Mario Bihári, tentokrát se svojí formací Bachtale Apsa a výteční Vintage Wine s dávkou keltské, skotské a irské muziky okořeněnou o rockové podání. Beatbox předvede jeden z finalistů „Beatbox Battle World Championship“ Tiny Beat ve strhující show. Doslova koktejl hudebních žánrů diska, funky, electroswingu a balkánu zahrají Movebreakers. Z divadelní scény se můžete těšit na osvědčené soubory Sex Culomets se svoji hrou Červený trpaslík inspirovanou kultovním sitcomem. Dvojice Fígl má připravené Africké pohádky. Příběh O koblížkovi zahraje Divadélko Kvítko. Z doprovodného programu stojí za zmínku velmi oblíbený Adrenalin park, woodboards, joga smíchu a přehlídka bojového umění taekwoondo. Stálou součástí jsou i workshopy deskových her, šachů a pletení košíků. Při slunečném dni nebude chybět osvěžení dobrovolných hasičů.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Roztoky

Podobné akce

5srp - 6srpcelý den

13srpen sobota 12:00

Paráda fest 2022

, amfiteátr Konopiště Festival

Ubytování v okolí akce Festival Zámeček X

Vila LannaPraha (6.2 km)

Výstaviště HolešovicePraha (6.4 km)

The Golden Wheel HotelPraha (7.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (7.5 km)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (7.6 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (8.1 km)