Modletické zvonění

Adresa:

Modletice, 6

Termín: 28.8.2021 29.8.2021
Vstupné:

Dospělý - 250,- Děti do 15ti let - 125,- Děti do 6ti let - ZDARMA Důchodci nad 80 let ...

28srp - 29srp celý den

Žánr: festivalpunkhip hopsoutěž


Pohodový festival pro celou rodinu. Akci navštívilo 8 lidí Počet hvězdiček je: 4,2/5. Hodnoceno: 7x.Počet hvězdiček je: 4,2/5. Hodnoceno: 7x.Počet hvězdiček je: 4,2/5. Hodnoceno: 7x.Počet hvězdiček je: 4,2/5. Hodnoceno: 7x.Počet hvězdiček je: 4,2/5. Hodnoceno: 7x. 4,2/5 (7 hodnocení) 12. ročník Modletického zvonění nebude tuctový To, že 12. ročník Modletického zvonění nebude tuctový, je patrné na první pohled letošního festivalového plakátu, který oproti minulým ročníkům doznal výrazných změn.

Do vedení festivalu se pomalu dostává mladší krev a je to znát nejen na celkovém vizuálu festivalu, ale také na rozložení skupin, které poslední srpnovou sobotu na nádvoří modletického zámku zahrají. To však neznamená, že by se neměli účastnit i diváci z řad starších a pokročilých. Naopak, Modletické zvonění se vždy vyznačovalo svou multižánrovostí a nejinak je tomu i letos. Uslyšíme písničkáře s akordeónem, moderní dechová tělesa, tzv. brass bandy, ale také zazní trošku hip hopu a punku. Na své si přijdou i rodiče s dětmi, pro které budou nachystány tradiční dílničky a spousta soutěží. A chuťové pohárky opět také dostanou, to co chtějí. Zkrátka a dobře, 28. srpna od 14 hodin na nádvoří Modletického zámku nemůžete chybět.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Modletice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Modletické zvonění

Zámek BerchtoldMnichovice (7.1 km)

Top Hotel PrahaPraha (10.5 km)

Residence TrafickPraha (13.3 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (15.9 km)
Novoměstská radnice v Praze Novoměstská radnice v Praze Praha 2 (17.1 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (16.5 km)