Fajn koncert

Fajn koncert

Adresa:

Točník, Hrad Točník

Termín: 24.7.2021
Vstupné:

120

24červenec sobota 19:30

Žánr: koncerty


Pohodový koncert v kulisách středověkého hradu. Nejprve vystoupí Petra Šany Šanclová s kytarou, mandolínou, snovými melodiemi a nádherným hlasem. Šany působila v různých hudebních skupinách, až se nakonec vydala na sólovou dráhu.

I dnes ji můžete potkat na koncertech a v klubech po boku dalších folkových hudebníků, většinou však spíše na Moravě. Na kontě má dvě sólová alba Ze země Vah a Rafičky z hodinek. Během COVIDu se Šany místo vystupování uchýlila k tvorbě stylových polštářů. Dále se můžete těšit na Reného Součka s kytarou, ukulele, svižnými songy, vtipnými texty i zamyšlenými baladami. Reného píseň Fajné-mjesto se v roce 2016 stala oficiální hymnou jeho rodného Frýdku-Místku, kde je stálou hvězdou hudebních festivalů. Pokud jezdíte občas vlakem, možná Vás právě René, coby mašinfíra, někdy dovezl do cíle. Koncert bude: přímo na Točníku, za každého počasí, mládeži i dětem přístupný, vstupenky na místě za 120,-Kč, pivo a občerstvení bude, těšíme se na Vás :)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Točník

Podobné akce

9září čtvrtek 19:00

Bonnie Tyler v Příbrami

, Legionářů 378 - Sportovní hala Koncert

23říjen sobota 20:30

Ubytování v okolí akce Fajn koncert

Chateau hotel ZbirohZbiroh (9.7 km)

Chata pod KoukolovkouKrálĹŻv DvĹŻr (10.6 km)

Motel JetelBeroun (10.8 km)