Kofokino na Petříně - 3Bobule

Kofokino na Petříně - 3Bobule

Adresa:

Praha 6, Štursova 583/49

Termín: 15.7.2021
Vstupné:

zdarma

15červenec čtvrtek 19:00

Žánr: film


Kofokino míří na Petřín! Už od čtvrtka 15. července začíná pravidelné promítání oblíbených filmů pod širým nebem přímo na nejromantičtějším místě v Praze. Návštěvníci se mohou občerstvit točenou Kofolou zdarma a první stovka z nich si film užije v pohodlí na plážovém lehátku. Kofokino se návštěvníkům otevře každý čtvrtek až do konce léta pokaždé s jiným snímkem. Promítání odstartuje tento týden v 19 hodin pohodovým letním filmem 3Bobule. Díky tomuto načasování stihnou návštěvníci pro cestu dolů ještě poslední spoj lanovky.

I když řada z nich dá možná přednost romantickému toulání po setmělých pěšinách. Letní kina s Kofolou na stovkách míst Kofokina kromě Petřína zamířila, a ještě do konce léta zamíří všude tam, kde si lidé užívají svůj volný čas; do oblíbených hospod, kempů a rekreačních areálů. Atraktivní “kinosály na čerstvém vzduchu” vyrostou na neotřelých místech, jako v Divoké Šárce v Praze, na beskydských Pustevnách, kempu u nádrže Seč ve východních Čechách nebo prostorách kláštera v Rajhradě a řadě dalších. Aktuální seznam všech Kofokin včetně programu najdete na kofola.cz/protebe! Další lokality stále přibývají.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

21kvě - 11zářcelý den

Letní kino v Kolíně

, v parčíku u Ztracené uličky Film