Divadlo Continuo - Mezinárodní divadelní site specific projekt Pokoje

Divadlo Continuo - Mezinárodní divadelní site specific projekt Pokoje

Adresa:

Malovice, Švestkový dvůr

Termín: 27.7.2021 (úterý)
Vstupné:

250 Kč - 350 Kč

27červenec úterý 21:00

Žánr: divadloAlternativní Site-specific divadlo pod širým nebem open air Malovice


Každoroční mezinárodní divadelní site specific projekt, který Divadlo Continuo pořádá již od roku 1997, se letos uskuteční již po pětadvacáté a bude se konat přímo na Švestkovém Dvoře v Malovicích, sídle souboru. Každý večer od 27. července do 1. srpna vždy od 21 hodin zabydlí herci společně s diváky POKOJE pod širým nebem.

Podrobnosti od režiséra Pavla Štourače si poslechněte v třicáté epizodě podcastu KulTýden.

V pondělí, 5. července, začaly přípravy mezinárodního divadelního site specific projektu Divadla Continuo. Každoročně se do Malovic, kde divadlo sídlí, sjíždějí tanečníci, divadelníci, výtvarníci a muzikanti z celého světa, aby po dobu 3 týdnů pracovali na inscenaci, kterou pak mají diváci možnost zhlédnout po omezený počet večerů v některé specifické lokaci Jihočeského kraje. I letos soubor pozval k účasti na projektu deset mladých umělců, studentů uměleckých škol a začínající profesionály z celé Evropy, aby společně se členy Divadla Continuo vytvořili projekt POKOJE.

Podle tvůrců je letošní projekt POKOJE divadelní metaforou, jež vše obrací naruby a skrze níž soubor spolu s účastníky reflektuje současnou situaci. Do exteriéru a veřejné samoty pod širým nebem přináší intimní zpovědi, příběhy a situace normálně ukryté za zdmi našich soukromých prostorů. Jak je již v projektech Divadla Continuo obvyklé, i v této inscenaci se snoubí jazyk expresivního fyzického divadla s nezaměnitelnou výtvarnou poezií a živou hudební kompozicí.

Diváci mohou představení zhlédnout každý večer od 27. července do 1. srpna vždy od 21 hodin

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Středočeský kraj Akce v obci Malovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Divadlo Continuo -...

Hotel Boží OkoZliv (7.9 km)

Chalupa Těšínov 48ProtivĂ­n (11.4 km)

Statek 3Branišov (13 km)