Cihlafest 2021

Cihlafest 2021

Adresa:

Slapy, Slapy č. 74

Termín: 21.8.2021 v 11:00 hod. (sobota)

21srpen sobota 11:00

Žánr: festivalkabaretsoutěž


Již tradiční open air festival nedaleko Slapské přehrady se letos uskuteční 21. srpna. Zahrada Chráněného bydlení Fara v obci Slapy se na jeden den promění v místo pro pobavení a setkání milovníků divadla a muziky. 

Na dvou scénách se představí profesionální nový cirkus, žongléři, artisté, divadla, kapely. Návštěvníci se mohou těšit na letošní premiérové představení souboru La Putyka „Kabaret dynamit“, dále na Cirkus PACIENTO, interaktivní pohádku, Amaterský divadelní spolek RiYo a FaraBand. Festival bude ještě o něco pestřejší, a to o workshopy, interaktivní hry a soutěže. Letošní rok se mohou malí i velcí návštěvníci stát i součástí vystoupení a koncertů, v rámci workshopů se budou nacvičovat cirkusové kousky, divadelní představení i bubenická show. Vítanou celodenní zábavou je možnost koupání v zahradním bazénku a skákačka na trampolíně. O občerstvení je také v areálu postaráno, alko i nealko mochito a grilované dobroty jsou k dispozici po celý den.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Slapy

Podobné akce

21srpen sobota 12:30

Brod 1995

, před atletickým stadionem Festival

5srp - 6srpcelý den

Ubytování v okolí akce Cihlafest 2021

Autocamp SkaliceRabynÄ› (2.2 km)

Chata Měřín ev. ÄŤ. 78RabynÄ› (3.5 km)

Statek MalÄŤanySlapy (3.9 km)