9. český ukulele festival

9. český ukulele festival

Adresa:

Únětice, Rýznerova 19/5

Termín: 24.7.2021 25.7.2021
Vstupné:

400,-/300,-; 700,-/600,-

24červenec sobota 10:00

Žánr: koncerty


Letošní festival bude pestrobarevnou, veselou a dostupnou událostí pro všechny, kteří mají rádi skvělou hudbu a uvolněnou atmosféru     Únětického pivovaru.

V sobotu a neděli 24. a 25. července pro vás připravujeme workshopy, koncerty a možnost prezentace vlastní tvorby při open-micu. Opět budou připraveny stánky s hudebninami a ukuleli a v neděli odpoledne proběhne tombola, ve které se nám i letos sešlo plno hodnotných cen. V průběhu celého odpoledne a hlavně po skončení programu, si můžete užít jam sessions s ostatními návštěvníky i světovými interprety a skvělá nálada v Únětickém pivovaru vás zaručeně nadchne.

Různě zaměřené workshopy se konají v dopoledních hodinách a jsou přístupné pro všechny úrovně hry na ukulele. Na workshop pro začátečníky je možné si zapůjčit nástroj.

Odpolední program je nabitý českými a zahraničními hvězdami.

Na programu: Xindl X (CZ)Ukulollo (IT), The Lava Birds (ES+UK), Dani Usero (IT), Barada Street (EU), Dead Mans Uke (UK), Raiz Lusa (PT), Ukulele Troublemakers (CZ) a mnoho dalších.

Vzhledem k současné situaci – prosím sledujte naše webové a FB stránky. Může se změnit jak program, tak i nezbytnosti nutné k návštěvě festivalu.

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Únětice

Podobné akce

9září čtvrtek 19:00

Bonnie Tyler v Příbrami

, Legionářů 378 - Sportovní hala Koncert

23říjen sobota 20:30

Ubytování v okolí akce 9. český ukulele...

Hotel Modrá stodolaPraha (2.2 km)

Hotel GalaxiePraha (2.4 km)

Dolce Villa HotelPraha (4.6 km)