The show must go on

The show must go on

Adresa:

Lochovice, Zámek 1

Termín: 22.6.2021
Vstupné:

ZDARMA

22červen úterý 18:00

Žánr: koncerty


Tradiční červnový koncert žáků Základní umělecké školy Josefa Slavíka Hořovice z klavírní a pěvecké třídy Květuše Ernestové se koná v úterý 22. června 2021 od 18 hodin v divadelním sále radnice v Hořovicích.

Účinkují vítězové, laureáti a účastníci mezinárodních, celostátních a regionálních soutěží Zlatý oříšek, Brdský kos, Česko zpívá, Zpíváme Ježíškovi, Sanremo Junior, Pražský pěvec, ӨНЕР! ДОСТЫҚ! БЕЙБІТШІЛІК!, Chci Tě slyšet!, Karlovarský skřivánek, Pearls of Europe, Starsway New York, Talent - Star, World Open Music Competition a online pěveckých projektů Dětská Óda na Radost a Česko zpívej! Nicol Racková, Tobias Rosenbaum, Karina Rácz, Julie Lišková, Theodora Havlíčková, Martin Jirák, Kateřina Labská, Pavlína Vokáčová, Erika Řechtáčková, Klára Štochlová, Veronika Slavíková, Ilona Žílová a Filip Strejc, stipendista Akademie MenArt 2021-2022. Spoluúčinkují: Jakub Šebek, Ema Hrušková, Markéta Žílová, Daniela Matysová a KVĚTUŠE ERNESTOVÁ. Na programu: jazz, swing, film, musical.

Rezervace na mailu skola@zus-horovice.cz Kapacita sálu je omezena, vstup podle platných nařízení.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Lochovice

Podobné akce

9září čtvrtek 19:00

Bonnie Tyler v Příbrami

, Legionářů 378 - Sportovní hala Koncert

23říjen sobota 20:30

Ubytování v okolí akce The show must go on

RekreaÄŤnĂ­ DĹŻm v Brdech Ohrazenice 159Hluboš (7.3 km)

Hotel ErmiHluboš (9.4 km)

Chateau hotel ZbirohZbiroh (10.5 km)