Jak jsem vyhrál válku

Jak jsem vyhrál válku

Termín: 24.6.2021
Vstupné:

200,-

24červen čtvrtek 20:00

Žánr: divadlo


Divadlo A. Dvořáka Příbram uvede příběh vojáka Ernesta Goodbodyho, který se svérázně potýká s mašinérií armády. Svým naivním a důkladně poctivým přístupem ke všemu a všem uvádí v šílenství ty, kteří v rozkazech a drilu nalezli smysl svého života. Každý nadřízený se ho snaží co nejdříve zbavit!

Goodbody „nevinně“ rozpoutává situace, které jsou přes krutou podstatu války nesmírně komické a směšné. Kniha Patricka Ryana, podle které dramatizace vznikla, byla poprvé vydána roku 1963. O pouhé čtyři roky později byla podle ní natočena stejnojmenná filmová verze, která je mimo jiné zajímavá tím, že v ní hraje proslulý člen skupiny The Beatles, John Lennon. Obsazení: Ernest Goodbody: Aleš Háma Seržant Transom: Jan Konečný Major Arkdust: Petr Bednář Maloney a další: Filip Müller Dodds a další: Jiří Vojta Rotná Gibsonová, Bordelmamá a další: Ivana Krmíčková / Lucie Valenová Délka: 130 minut včetně přestávky 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jak jsem vyhrál válku

Hotel GalaxiePraha (2.9 km)

Hotel ExcellentPraha (5.2 km)

Pension LuciePraha (5.3 km)