HudliceFest 2021

HudliceFest 2021

Adresa:

Hudlice, Sportovní areál Hudlice

Termín: 26.6.2021 (sobota) 27.6.2021
Vstupné:

350

26červen sobota 13:00

Žánr: festivalkoncertycharitativní


26.6.2021 od 13 hodin se uskuteční ve sportovním areálu v Hudlicích druhý ročník charitativního festivalu HudliceFest 2021 Posláním druhého ročníku bude tentokráte finančně pomoci Dětskému domovu a MŠ Beroun s handicapovanými dětmi, které procházejí těžkými životními zkouškami. Děti byly soudně svěřeny do ústavní péče, neboť jejich rodiče se o ně nemohou nebo nechtějí, vzhledem k jejich postižení, starat.

Jedná se o děti s kombinovaným postižením a narušenými komunikačními schopnostmi, které se již od začátku svého života statečně perou s nelehkým osudem. Chceme těmto dětem pomoci a z výtěžku z festivalu jim zajistit financování různých podpůrných terapií, které mají blahodárný vliv na jejich všestranný rozvoj a které by jim ulehčily překonávat jejich velké zdravotní handicapy. Jedná se především o muzikoterapii, hiporehabilitaci, plavání, psychoedukační činnosti a různé zájmové kroužky. Je to všechno to, co přináší dětem velkou radost a prospívá jejich zdraví. Po zkušenostech z prvního ročníku jsme se rozhodli uspořádat ve sportovním areálu v Hudlicích druhý ročník festivalu HudliceFest 2021.

Program bude probíhat od 13:00 hodin do 00:30 hodin. Na festivalu vystoupí 7 kapel z celé České republiky. Doufáme a pevně věříme, že situace kolem pandemie Covid 19 už bude mnohem lepší než v roce 2020 a festival bude moci proběhnout bez omezení. Za pořadatele doufáme, že nezklameme a vše se vydaří stejně tak jako při prvním ročníku, kdy převládala velká spokojenost jak návštěvníků, tak i účinkujících a sponzorů festivalu. Věříme, že naši charitativní akci podpoříte a společně Dětskému domovu pomůžeme.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Hudlice

Podobné akce

21srpen sobota 12:30

Brod 1995

, před atletickým stadionem Festival

5srp - 6srpcelý den

13srpen sobota 12:00

Paráda fest 2022

, amfiteátr Konopiště Festival

Ubytování v okolí akce HudliceFest 2021

Motel JetelBeroun (5.8 km)

Chata pod KoukolovkouKrálĹŻv DvĹŻr (6.5 km)

Apartment SkyBeroun (6.7 km)