KamzíkFest 2021 - Monínec

KamzíkFest 2021 - Monínec

Adresa:

Sedlec-Prčice, Monínec

Termín: 10.7.2021 v 11:00 hod. (sobota)
Vstupné:

na místě 299 Kč, rodinná 999 Kč

10červenec sobota 11:00

Žánr: festival hory děti rodina příroda pohádkový les soutěže a hry hudba koncert zábava show tvořivá dílna malování na obličej Monínec

Umělci: MiraiPokáč


Během letních prázdnin bude probíhat první ročník zábavného, kulturního odpoledne pro celou rodinu s názvem KamzíkFest. Festival zasazený do prostředí českých hor si užijí děti, rodiče, babičky i dědové a každý, kromě okouzlující okolní přírody ocení zpestření po dlouhém kulturním půstu. Součástí akce bude pohádkový les plný kouzelných bytostí a zábavných úkolů. K večeru budou mít hudební nadšenci možnost navštívit vystoupení kapely MIRAI nebo písničkáře Pokáče, a to v rámci navazující akce s názvem Hudba na horách. Proto nazujte pohorky, vyrazte se vyřádit na hory a zažijte velký kopec zábavy.

V rámci programu se můžete těšit na hudební vystoupení interpretů dětské scény a spoustu legrace. Během dne vystoupí nejpopulárnější dětská kapela Čiperkové s nejoblíbenějším klipem Vosy i dalšími hity. Netradiční show s tancujícím psem se ujme Áňa, Pó a pes. A nebude chybět ani Lumpína – neposedná slečna skřítková s drakem Lumpíkem, která zpívá a baví malé neposedy. Nejen ti nejmenší se mohou těšit na pohádkový KamzíkLes. Les plný pohádkových bytostí a skvělých úkolů, při kterých se bude bavit celá rodina. Připravená bude tvořivá dílna a samozřejmostí je nejvíce oblíbené, tematické malování na obličej. 

Kapela, složená ze tří členů, vznikla v roce 2014 na základech členů skupiny Dolls in the factory (Šimon Bílý a Mirai Navrátil), kteří chtěli věci posunout novým směrem vůči českému publiku, k této dvojici se záhy přidal...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Sedlec-Prčice

Podobné akce

21srpen sobota 12:30

Brod 1995

, před atletickým stadionem Festival

5srp - 6srpcelý den

13srpen sobota 12:00

Paráda fest 2022

, amfiteátr Konopiště Festival

Ubytování v okolí akce KamzíkFest 2021 -...

Hotel MonĂ­necSedlec-PrÄŤice (193 metrů)

Pension DalmoSedlec-PrÄŤice (3.1 km)

Pension MlĂ˝n StarĂ© MitroviceSedlec-PrÄŤice (4.5 km)