Šestý ročník festivalu Krásný ztráty Live, který se uskuteční ve dnech 12. - 13. srpna jako vždy na statku v malebných středočeských Všeticích, přichází s exkluzivní programovou položkou. Kromě již dříve oznámených účinkujících, mezi nimiž je samozřejmě garant hudebního line-upu Michal Prokop a jeho Framus Five, dále skupiny Tata Bojs, Vltava nebo zbrusu nová kapela britského písničkáře Justina Lavashe, to bude živé provedení jednoho z nejslavnějších alb československé éry Zelená pošta v podání Pavola Hammela a výkvětu slovenských hudebníků. 

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Framus Five se řadí mezi jednu z nejvýznamnějších skupin české rockové historie. Prapočátky skupiny lze najít už v roce 1963, ale skutečná historie pod stávajícím názvem se datuje od roku 1967, kdy se dosavadní kytarista Michal...
Vltava je hudební skupina, která existovala v letech 1986–2003 a znovuobnovila svou činnost v roce 2010. Je považována za jednu z nejoriginálnějších českých skupin[1], typické jsou její surrealistické texty. Zakládající...
Justin Lavash je výjimečný anglický kytarista, zpěvák a skladatel, který se inspiruje styly jako je folk, blues a jazz, které vzájemně míchá a vytváří svoji originalitu a dynamiku, hudbu, která má náboj, ačkoliv vystupuje sólově.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Středočeský kraj Akce v obci Netvořice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Krásný ztráty -...

Statek MalčanySlapy (7.6 km)

Resort Beach Nová ŽivohošťSejcká Lhota (8.9 km)

TEPfaktorSejcká Lhota (12.1 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Vodní přehrada Slapy Vodní přehrada Slapy Slapy (6.9 km)
Zámek Konopiště Zámek Konopiště Benešov (10.3 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (31.7 km)