On-line Den otevřených dveří v Kutné Hoře

On-line Den otevřených dveří v Kutné Hoře

Adresa:

Kutná hora, Havlíčkovo náměstí

Termín: 22.5.2021

22květen sobota 10:00

Žánr: ostatní akce


Chcete patřit mezi první návštěvníky, kteří nahlédnou pod pokličku nových expozic Vlašského dvora a prozkoumají tento „klenot“ českých panovníků blíže? Procházky Kutnou Horu už vás nudí a chtěli byste si ji prohlédnout z jiných úhlů? Pokud si na vše odpovíte ano, přijměte naše pozvání na On-line Den otevřených dveří v Kutné Hoře. V rámci dvouhodinového on-line přenosu společně poznáme osm zajímavých míst tohoto krásného historického města a věříme, že i když jste některé z nich navštívili, ukážeme vám je v jiném světle s řadou nových informací.

Zavítáme do Vlašského dvora, kde nahlédneme do nových dosud neotevřených expozic a utajených zákoutí této národní kulturní památky celoevropského významu. Podíváme se i do rodného domu Mikuláše Dačického a ověříme si znalosti o českém kulturním dědictví UNESCO. Návštěvou Knihtiskárny se vrátíme v čase zpět do 19. století a pronikneme do tajů knihtisku. Dozvíme se, jak se vyučuje v moderních učebnách starobylého kláštera sester voršilek. Staneme na prknech, která znamenají svět v Městském Tylově divadle. Místo tlačenic v davu si chrám sv. Barbory prohlédneme hezky z výšky nebo zjistíme, jak se objevily ovce na stepích Kaňku. Celé naše kutnohorské putování zakončíme v rodinné stavební společnosti Stavonel, spol. s. r. o. Připojte se k nám a podívejte se, kde všude evropské fondy pomáhají! Nudit se rozhodně nebudete.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce On-line Den otevřených...

Hotel U VlašskĂ©ho DvoraKutná Hora (108 metrů)

Hotel MÄ›dĂ­nekKutná Hora (165 metrů)

Hotel Zlatá StoupaKutná Hora (273 metrů)