V prostředí zámku Kačina bude možné zažít večer s českým muzikálem „Děti ráje“, s největšími hity z repertoáru Michala Davida.

Výpravná koncertní open air verze nejúspěšnějšího českého hit muzikálu Sagvana Tofiho Děti ráje. V podání hlavních představitelů opět zazní nejlepší písně z muzikálu (hity jako jsou Decibely lásky, Pár přátel, Poupata, Céčka, Nonstop a mnohé další), které si diváci zpívají spolu s účinkujícími. Trocha romantiky, maličko nostalgie, humor, zábava, ale i nadhled, to všechno a mnohem víc jsou Děti ráje.

Akce pod širým nebem se koná za každého počasí a začátek má ve 20:30, délka je cca 120 minut včetně přestávky (30 min). Areál bude otevřen od 19:00.

Hrají: Sagvan Tofi/Martin Dejdar, Lukáš Vaculík/Braňo Polák, František Pytloun/Tomáš Löbl, Aneta Vrzalová/Dominika Richterová, Jan Kříž/Bořek Slezáček/Peter Veslár, Michaela Horká/Petra Peterová, Michal Šperka/Šimon Klacl/Dominik Červinka/Sebastien Reichl, Peter Veslár/Zdeněk Hrubý a a další

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Děti ráje

Vigvam penzionVeletov (11.7 km)

Zámek Hostačov (Chateau Hostačov)Golčův Jeníkov (18.2 km)

U PichlerůPňov-Předhradí (18.7 km)