22. ročník tradičního slánského rockového festivalu VALNÍK letos proběhne ve dnech 20. - 21. srpna 2021 a stejně jako v posledních letech se bude konat opět jako akce DVOUDENNÍ. Oba dva festivalové dny se budou odehrávat na tradičním místě, v krásném areálu LETNÍHO KINA SLANÝ.

Účinkující:

WOHNOUT
SLOBODNÁ EURÓPA (SK)
STO ZVÍŘAT
KRUCIPÜSK
TOTÁLNÍ NASAZENÍ
E!E
PLEXIS
DOCTOR P.P.
PROJEKT PARABELUM
THE FIALKY
VOLANT
PUNK FLOID
NEŽFALEŠ
DERATIZÉŘI
DILEMMA IN CINEMA
COVERS FOR LOVERS
BRATISLAVSKÉ DIEVČATÁ (SK)
KONFRONT
VHS
THALIDOMIDE
a dalších 10 skupin.

Wohnout je česká hudební skupina z Prahy. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk Steiner.
Slobodná Európa je slovenská punk-rocková skupina, která vznikla koncem roku 1989. Veřejnosti o sobě dává vědět o chvíli později v únoru 1990 v kdysi kultovní bratislavské pivnici Stará sladovňa, která byla svého času...
Sto zvířat je česká klubová kapela hrající hudbu obvykle žánrově zařazovanou jako ska. Byla založena roku 1990 v Praze na základech rock'n'rollového bandu Matěj Čech.
Krucipüsk je česká hudební skupina, jejíž historie sahá až do roku 1991. Hraje převážně metal, thrash metal a hardcore. Jejími členy jsou Tomáš Hajíček, Jaroslav Gabriel, Richard Scheufler a Vojtěch Douda.
Totální nasazení vzniklo z punk-metalové skupiny Dehöt, kterou tvořili čtyři spolužáci ze slánského gymnázia. Dehöt existoval asi půl roku a po odchodu zpěváka Viktora zanikl. Zbylá trojice v obsazení Martin - kytara, zpěv;...
Kapela The Fialky na české hudební scéně působí od roku 2000. Hrají punk rock ve střihu 77, který doplňují o prvky ska.
Pardubická punková kapela.
Kapela Punk Floid vznikla na přelomu let 1999 a 2000 v Zábřehu na Moravě. Punk Floid hrají melodický punk rock, ve kterém mísí vlivy jak starší britské, tak i nové, americké školy. V současné tvorbě převažuje moderní pojetí...
Dilemma in Cinema je česká punk-rocková kapela ze Slaného, jejíž počátky se datují k lednu 2009.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

21srpen sobota 12:30

Brod 1995

, před atletickým stadionem Festival

13srpen sobota 12:00

Paráda fest 2022

, amfiteátr Konopiště Festival

Ubytování v okolí akce Slánský festival...

Penzion HomĂ©r SlanĂ˝SlanĂ˝ (595 metrů)

Hotel HejtmanskĂ˝ dvĹŻrSlanĂ˝ (637 metrů)

Statek LunĂ­kovSlanĂ˝ (5.8 km)