Barvy léta

Barvy léta

Adresa:

Poděbrady, Pražská 50

Termín: 17.7.2021 (sobota)
Vstupné:

648 Kč

Žánr: festivalyrock punk hudební festival Poděbrady koncerty hudba

Umělci: Tři sestryHarlejWohnout


V pořadí již dvacátý ročník Barev léta se uskuteční v sobotu 17. 7. 2021 opět v areálu Jezera Poděbrady. Na letošní ročník, snad nepoznamenaný koronavirovými restrikcemi, bude zajisté skvělým zážitkem a proto se na něj moc těšíme!

Fanoušci nejen rockové a punkové hudby se mohou těšit na Tři sestry, Harlej, Wohnout a další...

Co na vás na festivalu kromě hudby čeká?

Hlavní novinkou je mobilní hospoda Na Staré kovárně, kterou jsme darem dostali od pivovaru Braník, jehož pivo je letos hlavním občerstvujícím nápojem celých Barev léta!

Letos velké množství různorodých pokrmů z celého světa! Dětský koutek, oddychovou zónu s čajovnou, hrací zónu, stánek s merchem kapel, svítící a ozdobné doplňky, malování na tělo a nespočet dalších stánků, včetně výčepů a občerstvovacích míst.
Pro ty z vás, pro které bude návrat domů složitější, je možnost stanování po celou dobu akce v přilehlém stanovém městečku a to zcela zdarma.

Pro rodiny s dětmi ale raději doporučujeme nedaleký A.T.C. Autokemp Golf.

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou...
Wohnout je česká hudební skupina z Prahy. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk Steiner.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Poděbrady Akce v obci Poděbrady

Podobné akce

21srpen sobota 12:30

Brod 1995

, před atletickým stadionem Festival

13srpen sobota 12:00

Paráda fest 2022

, amfiteátr Konopiště Festival

Ubytování v okolí akce Barvy léta

Ĺ kolnĂ­ hotel JuniorPodÄ›brady (89 metrů)

Pension RondelPodÄ›brady (222 metrů)

LáznÄ› v pivovaru PodÄ›bradyPodÄ›brady (268 metrů)