Premiéra původně plánovaná na 21. listopadu 2020 se vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci a s ní spojeným vládním omezením přesouvá na leden.

Nejbližší termíny uvedení budou 20. a 21. ledna, vždy od 19:00.

Již teď je možné si své vstupenky v hodnotě 50,- rezervovat na e: faltynkova@divadlokladno.cz, t: 724 502 106.

Retro komedie podle humoristického románu Fan Vavřincové (mimo jiné autorky scénáře k seriálu Taková normální rodinka), jejíž dramatizace vznikne přímo pro herecký soubor Městského divadla v Kladně.

Kdo by neznal potrhlou Evu, která se vydává za sekretářku, aby získala pro svou milovanou tetičku Pa návod na pěstování Záhorských růží? Díky jejím ztřeštěným nápadům se do příběhu zaplétá také Evin bratr Michal, celá rodina Záhorských, mladá dívka Eliška a mnoho dalších postav
a vzniká tak bláznivá změť mnoha hloupostí, omylů a nedorozumění.
To vše v neodolatelném rytmu swingu.

Diváci mohou tento námět znát hlavně díky stejnojmennému filmovému zpracování, ve kterém v režii Martina Friče zářily hvězdy jako Nataša Gollová a Oldřich Nový.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Eva tropí hlouposti

Art Deco Hotel HoffmannKladno (343 metrů)

Penzion 68Kladno (1 044 metrů)

Hotel KladnoKladno (1 069 metrů)