Umění v obýváku

Umění v obýváku

Termín: 3.11.2020 30.12.2020
Vstupné:

zdarma

3lis - 30pro celý den

Žánr: ostatní akceumění fotografie zdarma Mělník


Diváci a návštěvníci nám velice chybí, proto se snažíme být s nimi v kontaktu alespoň na dálku. Věříme, že je osloví projekt Umění v obýváku, který vybízí veřejnost k vytváření živých kopií uměleckých děl spojených s naším městem nebo s činností Mělnického kulturního centra.

Pusťte si umění k sobě domů a staňte se jeho součástí.
Buďte hercem, obrazem nebo sochou.

Během prvních listopadových týdnů předložíme 5 uměleckých děl s výzvou k jejich napodobení. Zároveň Vám ukážeme, jak jsme se uměním bavili my, protože umění je zábava, a tu nyní všichni potřebujeme.

Těšíme se na fotografie Vašich uměleckých děl, jejichž budete součástí.
Každý, kdo nám své dílo pošle, získá jako poděkování malou pozornost, 9 autorů zaslaných uměleckých děl získá hodnotnou cenu.

Zasláním fotografie souhlasí její autor i účinkující s jejím zveřejněním a s uchováním kontaktů po dobu trvání akce pro účely vzájemné komunikace.
Fotografie budeme zveřejňovat na facebookovém profilu Mekuc, sejde-li se jich dostatek, mohou se návštěvníci těšit na výstavu.

Bavte se uměním, i když za ním nemůžete.
Sledujte podrobné informace na našem webu i na facebookovém profilu.
Fotografie zasílejte do 30. 11. 2020 na info@mekuc.cz (do předmětu uveďte Umění v obýváku) nebo do soukromých zpráv na www.facebook.com/Mekuc.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Umění v obýváku

Zoopark ZelčínMělník (4.2 km)

Ubytování u OkořeHolubice (21.9 km)

Výstaviště HolešovicePraha (27.6 km)