Stalingrad I - za Volhou není zem

Stalingrad I - za Volhou není zem

Adresa:

Benešov, Benešov, 256 01

Termín: 5.12.2020
Vstupné:

250Kč

5prosinec sobota 08:45

Žánr: sport


Píše se rok 1942, druhá světová válka je v plném proudu už i na východní frontě. Sovětská vojska jen díky velkým obětem dokázala ubránit Moskvu, ale co bude dál, ptá se celý svět. Vůdce v tu chvíli, ale už upírá svůj zrak k jiným cílům, než je hlavní město SSSR. Chce mimo jiné dobýt město na řece Volze, jež nese jméno jeho soka, město Stalingrad. A tak, krom třeskuté zimy, se k branám tohoto města žene i 6. armáda generála Pauluse. Blíží se jedna z rozhodujících bitev tohoto světového konfliktu. Mělo jít o jasné vítězství, ale jak to tak bývá, v lásce a válce, není nikdy nic jisté. Kór když obranu Stalingradu má na starost Vasilij Čujkov, jež prohlašuje, že "za Volhou už není zem!"

DVA TÝMY: SSSR x Wehrmacht

PLÁNOVANÉ ROZDĚLENÍ SIL: Dle možností, opět se budeme snažit udržet sehrané týmy pohromadě, ale vše záleží na počtu přihlášených hráčů (proto prosím nahlašujte celé týmy)

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Stalingrad I - za Volhou...

Hotel Bellevue KarlovTeplýšovice (260 metrů)

Hotel AtlasTĂ˝nec nad Sázavou (376 metrů)

UbytovánĂ­ IrenaTĂ˝nec nad Sázavou (975 metrů)