Crossband - velká oslava Pod Hradbami v Nymburce

Crossband - velká oslava Pod Hradbami v Nymburce

Adresa:

Nymburk, Park Pod Hradbami

Termín: 12.9.2020
Vstupné:

zdarma

12září sobota 17:00

Žánr: koncertypop-rock

Umělci: Crossband


Populární skupina Crossband zve na narozeninovou párty. Velkolepé oslavy vypuknou v sobotu 12. září od 17:00 hodin v nymburském parku Pod Hradbami vystoupením písničkáře Lásky a místních oblíbenců Sendwitch. Narozeninový mejdan vyvrcholí nejen koncertem samotných oslavenců Crossband, ale i showcase audiovizuální techniky společnosti Crossaudio.

„Je neuvěřitelné, jak rychle to uteklo. Rozhodli jsme se oslavit naše patnáctiny tam, kde jsme začínali, s těmi, kteří nás v začátcích i celou kariérou Crossband provázeli. Do Nymburka chceme pozvat všechny naše přátele, kolegy i fanoušky a užít si krásnou oslavu,“ uvedl Jarda Kříž, zpěvák kapely.

O dva dny pozdějí, 14. září pak oficiálně vypustí do světa svůj nový videoklip k písni Jak si kdo ustele, kterou otextoval Xindl X. Na sobotním narozeninovém koncertu ho pokřtí hlavní protagonisté klipu v čele s Martinem Zounarem. 

Česká hudební skupina Crossband pocházející z Nymburka hraje směs rocku, popu, ska a funky. Svoji první nahrávku s názvem

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Nymburk Akce v obci Nymburk

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Crossband - velká...

Penzion U VinotĂ©kyNymburk (282 metrů)

Apartmán U LabeNymburk (284 metrů)

Penzion U Anny Ĺ mejdĂ­Ĺ™kyNymburk (294 metrů)