Cihlafest

Cihlafest

Adresa:

Davle, K Pivovaru 1

Termín: 3.10.2020

3říjen sobota 19:30

Žánr: divadlokomedie


Dne 10. října od 19,30 se v rámci CIHLAFESTU koná v hotelu V Pivovaře divadelní představení Sex pro pokročilé, kde se v divákům hlavní roli ukážou hvězdy Jana Krausová a Karel Roden. Jak získat návod na oživení dlouholetého manželství? Je řešením vzrušující víkend v hotelu a příručka „Sex pro pokročilé“? Jindřich a Alice byli kdysi šťastný pár, ale 25 let manželství zanechalo své stopy. Vášeň je pryč. Dostane jejich láska ještě šanci?

Škádlení, veselé akty zoufalství a objevování pravdy více než erotogenních zón nadchlo diváky této kanadské komedie po celém světě. Sex pro pokročilé nemusí být nevyhnutelně pokročilý sex, ale pro záchranu vztahu může znamenat mnohem víc… Svou návštěvou podpoříte činnost Chráněného bydlení v obci Slapy. Neváhejte tedy přijít, udělat si příjemný večer a podpořit dobrou věc! Datum ukončení předprodeje je 25.9.2020, v 23:00

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Středočeský kraj Akce v obci Davle

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Cihlafest

Prázdninová chata Pikovice 487Ĺ tÄ›chovice (2.4 km)

Rezidence Hradištko Nad Ĺ lemĂ­nem 1645Ĺ tÄ›chovice (2.5 km)

Farma KlĂ­necTrnová (4.1 km)