Nezmaři pro SDH Brandýs

Nezmaři pro SDH Brandýs

Termín: 11.9.2020
Vstupné:

250

11září pátek 20:00

Žánr: koncertyfolkmuzikálfilm


V pátek 11. září vystoupí na nádvoří Brandýského zámku českobudějovická folková kapela Nezmaři společně se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu. SDH Brandýs nad Labem tímto koncertem zahájí oslavy 140 let od založení sboru. Nezmaři za doprovodu symfoniků Českého rozhlasu Praha zahrají to nejlepší ze svého repertoáru.

Aranže písní pochází ze společného projektu s Jihočeskou filharmonií. Kvintet skvělých muzikantů ze SOČRu v obsazení dvoje housle, viola, viloncello a hoboj navíc zahraje ukázky z nejznámějších muzikálových a filmových melodií. Začátek koncertu je ve 20.00 hod., cena vstupenky v předprodeji je 250 Kč. Vstupenky v síti Ticketportal a v Infocentru v Kočárovně, nebo na místě hodinu před začátkem programu za 290 Kč. Kapacita nádvoří je omezená a místa k sezení nebudou číslovaná, proto raději přijďte včas. Těšíme se na vás, SDH Brandýs nad Labem. Více informací na www.mikr-art.cz. Koncert za podpory města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a Středočeského kraje.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Nezmaři pro SDH Brandýs

Wellness Hotel STEPPraha (16.1 km)

Šafářův statek MiloviceMilovice (16.7 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (18.9 km)