Škwor - Vysokochlumecké koncertní léto

Škwor - Vysokochlumecké koncertní léto

Adresa:

Vysoký Chlumec, Vysoký Chlumec 29

Termín: 5.9.2020
Vstupné:

225 Kč – 450 Kč

5září sobota 18:00

Žánr: koncertyRock Hip hop / rap

Umělci: Škwor


Koncem tradičním zářiovém termínu se měl odehrát Den pivovaru Vysoký Chlumec, ale osud letních festivalů zřejmě potká i tyto velkolepé slavnosti.

Ale o živou hudbu v unikátním prostředí pivovaru nepřijdete! V sobotu 5.9. se zde odehraje samostatný koncert Škwor pro limitovaný počet návštěvníků.

Populární skupina, která dokáže vyprodat i O2 arénu, dorazí s celým setlistem samostatného koncertu. Tedy kromě typických hitů Mý slzy neuvidíš, Sraž nás na kolena, Vyvolenej, Síla starejch vín dojde i na hodně písní z nové tvorby, třeba jako Pokřivenej pohled. Koncert má omezenou kapacitu, tak neváhejte se zakoupením vstupenek, a dorazte na jeden z mála letošních open airů ochutnat pivo přímo od zdroje.

Škwor (někdy psané škWor, původně Skwar) je česká rocková kapela. Kapela Škwor působí na české rockové scéně již od roku 1998, kdy začala vystupovat a tvořit pod jménem Skwar. V roce 2000 vydává skupina debutové album...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Škwor -...

Resort Beach Nová ŽivohošťSejcká Lhota (14.9 km)

TEPfaktorSejcká Lhota (17.4 km)

Statek MalčanySlapy (18.4 km)