Večer otevřených bran na zámku Žleby

Večer otevřených bran na zámku Žleby

Adresa:

Žleby, Zámecká 1

Termín: 25.7.2020
Vstupné:

160 Kč

25červenec sobota 20:00

Žánr: ostatní akce


Jen co se žlebský zámek zahalí do večerního šera, tak znovu otevře návštěvníkům své brány a tentokráte ukáže to, co za denního světla tiše skrývá… V průběhu standardních prohlídek v netradičním čase se společně projdeme napříč staletími a poznáme jedinečnou večerní atmosféru pohádkového zámku i jeho přepychového vybavení. Zvolit si můžete jeden ze dvou zámeckých okruhů nebo jejich kombinaci. První okruh vám během cca 45 minut představí skutečné kouzlo romantické knížecí rezidence a její poklady.

Druhý vás pak na cca 55 minut zavede do soukromých komnat knížecí rodiny a dovolí vám nahlédnout do tajů každodenního života na zámku v dobách dávných a vlastně i nedávných… Prohlídky v rámci Večera otevřených bran jsou určeny pro milovníky památek, jimž pracovní povinnosti nebo volnočasové aktivity znemožňují navštívit žlebský zámek v průběhu obvyklé denní otevírací doby. Tak přijďte, protože večer se brány mimořádně otevírají pro vás… POZOR: nejedná se o hranou či kostýmovanou prohlídku. Fotografování bez blesku povoleno. Vstupné: dle platného ceníku I. a II. okruhu Kapacita prohlídky: max. 15 osob Nutná rezervace vstupenek: tel. +420 327 398 121 nebo e-mail: zleby@npu.cz (denně mimo pondělí od 09,00 do 16,00 hodin).

Do hodiny půlnoční (a dost možná ještě dál) budou v provozu i další služby, starající se o příjemně strávený večer na zámku: - Bistro Café s občerstvením v Předzámčí s příjemným posezením na čestném nádvoří či u fontány a s výhledem na slavnostně osvětlené průčelí zámku - veřejné WC - pokladna, prodej vstupenek a suvenýrů, informace, rezervace - průvodcovská služba

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Středočeský kraj Akce v obci Žleby

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Večer otevřených bran...

Zámek Hostačov (Chateau Hostačov)Golčův Jeníkov (4.5 km)

Ubytování U PalukůChrudim (23.3 km)

Residence ArxChrudim (24.1 km)