MenART & ZUŠ aneb mladí a talentovaní

MenART & ZUŠ aneb mladí a talentovaní

Adresa:

Beroun, Politických vězňů 203/9

Termín: 29.7.2020 4.9.2020

29čvc - 4zář celý den

Žánr: výstavyumění současné ujmění studenti socha střední čechy letní výstavy


V srpnu se uskuteční v MGB Beroun výstava výtvarných prací talentovaných žáků základních uměleckých škol z celé České republiky, kteří byli vybráni svými mentory do projektu stipendijní Akademie MenART.

Lukáš Brousil a jeho učitelka Andrea Borovská ze ZUŠ V.Talicha tvořili v uplynulém roce pod vedením mentora MenART sochaře Michala Gabriela. Sochy a plastiky, které vznikly během této spolupráce nejsou z mramoru ani bronzu, sochaři nepracovali s dlátem a špachtlí, ale s myší, modelovacím softwarem a 3D tiskárnami. Studenti pod vedením Alžběty Skálové vytvořili nevšední ilustrace a to v podvedení plošném i prostorovém.

Součástí výstavy budou portfolia prací studentů ZUŠ , kteří pod vedením Andrey Borovské v letošním roce úspěšně absolvovali talentové přijímací zkoušky na střední umělecké školy.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce MenART & ZUŠ aneb...

Relax Pohoda HouseLoděnice (6 km)

Restaurant a penzion Pod Draci skalouKarlštejn (8.4 km)

Sporthotel Břve HostiviceHostivice (17 km)