Isarafest 2020

Isarafest 2020

Adresa:

Mladá Boleslav, Letní scéna Michalovická Putna

Termín: 20.6.2020
Vstupné:

250 Kč / 120 Kč / děti 5 Kč

20červen sobota 13:00

Žánr: festivaly


Letos jsme moc chtěli udělat Isarafest na novém místě a s novými partnery. Prostě jsme chtěli změnu. No asi jsme měli být, co se týká přání změny, opatrnější :-D Letošní Isarafest tedy skutečně úplně jiný bude, ale hlavní je, že vůbec bude. Možná v rouškách, se stojany s dezinfekcí, možná s rozestupy v hledišti a možná s omezeným počtem diváků, ale když se chce, tak to půjde.

Zveme tedy 20. 6. 2020 od 13:00 do areálu Letní scény Michalovické Putny všechny, kterým se stýská po živé muzice a chtějí si užít i jiné společenské atrakce než tlačenice v hobby marketech. Ty jsou sice na rozdíl od open air koncertů povolené bez omezení (zákazníci zřejmě mají daleko lepší imunitu než návštěvníci koncertů :-D), ale věříme, že se najdou tací, pro které je muzika minimálně stejně důležitá jako pěstování okurek :-D a tohle riziko podstoupí. Můžete se těšit na muziku kapel Žamboši, Bezefšeho, Mrakoplaš, Faux Pase Fonet, Gold’n Creek, Isara a písničkářku Sašu Niklíčkovou. Uvádění bude mít na starost Miroslav Ošanec, zvuk a světla obstarají Pepa Balcar ze Sound24 a Michal Bechyně.

V pauzách mezi vystoupeními Vás čekají dražby raritních předmětů od účinkujících a účastí v nich máte šanci přispět AD Centru, které se zabývá výzkumem a léčbou Alzheimerovy choroby. Pokračuje i spolupráce s Centrem 83. Můžete přispět i jemu zakoupením výrobků chráněných dílen v jejich stánku. Kromě dobré nálady z muziky můžete mít i dobrý pocit z toho, že přispějete na správnou věc. Děkujeme Magistrátu města Mladá Boleslav, bez kterého by se nám festival pořádal jen těžko.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Mladá Boleslav Akce v obci Mladá Boleslav

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Isarafest 2020

Zámek LoučeňJizbice (19.3 km)

Zámecký hotel MaxmiliánJizbice (19.3 km)

Zámek SvijanySvijany (19.4 km)