Divokej Bill PoV!Ražení

Divokej Bill PoV!Ražení

Adresa:

Vysoký Chlumec, Vysoký Chlumec 29

Termín: 21.8.2020
Vstupné:

245 Kč – 490 Kč

21srpen pátek 18:00

Žánr: koncertyfolk rock letní koncert

Umělci: Divokej Bill


Koncem září se měl odehrát tradiční Den pivovaru Vysoký Chlumec, ale osud letních festivalů zřejmě potká i tyto velkolepé slavnosti. Ale o živou hudbu v unikátním prostředí pivovaru nepřijdete! V pátek 21.8. se zde odehraje samostatný koncert Divokej Bill pro limitovaný počet návštěvníků.

Nenechte si ujít jednu z mála příležitostí, kdy letos můžete zažít velké interprety v blízké atmosféře, v unikátním prostředí, s dlouhým koncertním setlistem plných starších hitů i novinek. Koncert má omezenou kapacitu, tak neváhejte se zakoupením vstupenek, a doražte na jeden z mála letošních open airů ochutnat pivo přímo od zdroje.

Úvalská kapela Divokej Bill byla založena v průběhu roku 1997. Během dvou let se ustalovala sestava. Kapela začala koncertovat, mimo jiné hrála i na prvních ročnících Rock for People, díky čemuž navázala spolupráci s Ameba...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Divokej Bill PoV!Ražení

Resort Beach Nová ŽivohošťSejcká Lhota (14.9 km)

TEPfaktorSejcká Lhota (17.4 km)

Statek MalčanySlapy (18.4 km)