2. ročník charitativního Radonického víceboje dvojic

2. ročník charitativního Radonického víceboje dvojic

Adresa:

Radonice, Pavlova ulice 255

Termín: 20.6.2020
Vstupné:

2 000

20červen sobota 09:00

Žánr: sporttenisgolf


Těšte se na 2.ročník Radonického víceboje DVOJIC pro NF Pečovatel v sobotu 20.6.2020 od 9,00 do cca 17,00 hodin Sportcentrum Radonice, Pavlova ulice 255, Radonice

Startovné: 2 000 Kč na dvojici

V ceně startovného je pitný nealko režim po celý den, nějaká ta dobrota a taška s dárečky. Disciplíny: badminton, soft tenis, beach volejbal, golfové patování, ping pong, pétanque

Těšte se na: tombolu, DJ Patrika, dárky pro každého sportovce, prodejní stánek Pečovatele, ceny pro vítěze, sportovní trička NF Pečovatel, točené pivečko a grilování, krásné Radonické sportoviště s programem na celý den.

Praktické informace: Registrace týmů a úhrada startovného na www.pecovatel.cz Sportovní týmy se letos účastní všech sportů Výtěžek z akce bude věnován Nadačnímu fondu Pečovatel, který pomáhá potřebným lidem platit asistenční péči.

Kontaktní osoba: Monika Hlinková, 724 889 879, monikah@pecovatel.cz www.pecovatel.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 2. ročník...

Wellness Hotel STEPPraha (10.4 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (13.1 km)

Žižkovská televizní věžPraha (13.6 km)