Michal k snídani - Mělník

Michal k snídani - Mělník

Termín: 23.5.2020 v 10:30 hod. (sobota)
Vstupné:

195 Kč

23květen sobota 10:30

Žánr: ostatní akcerodina děti soutěže a hry divadlo

Umělci: Michal Nesvadba


O všem na co jen máte chuť!
Zábavné a poučné představení zároveň! Michal dětem servíruje legrační pokrmy, bavit se budou určitě i rodiče! Napadá Vás něco zábavného, když se řekne česká kuchyně, nějaký pokrm, že ne....?, tak mnoho jich "ochutnáte" právě od Michala. Třeba jablíčko v županu, máte to rádi...? U Michala tohle jablíčko mluví a opravdu chodí doma v županu!

Ať přijdete najedení nebo ne, odcházíte vždycky hladoví! Michal si užije s dětmi na představení i oslavu svých narozenin! Jak bude vypadat dort a kolik na něm bude svíček, to už bude záležet jen a jen na dětech! Samé unikátní situace a zábava, tak to nezmeškejte!

Neméně důležitá je pointa tohoto představení! Michal při aktivním zapojení všech malých diváků v hledišti rozluští velkou záhadu, co se vlastně stane s jídlem, které necháme na talíři nedojedené!

Záhady jsou strašně fajn, vtáhnou do děje, funguje u nich příběh a hlavně Vás můžeme uklidnit, vše dobře dopadne a něco nového se dozvíme o tzv. záhadě posledního nedojedeného sousta na talíři. Nenechte si ujít zážitek s Michalem z Kouzelné školky. Představení zábavnou formou působí právě na fantazii dětí a tu pak rozvíjí při nápadech a vynálezech, které pro děti Michal vymýšlí.

Nechte se inspirovat, garantujeme vám kvalitní zábavu pro nejmenší!

Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a smát!

Kulturní centra - Středočeský kraj Akce v obci Mělník

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Michal k snídani -...

Hotel U CísařeMělník (421 metrů)

Hotel JaroMělník (436 metrů)

Penzion U ZámkuMělník (554 metrů)