Pavel Šporcl, Gipsy Way a host Vojtěch Szabo

Pavel Šporcl, Gipsy Way a host Vojtěch Szabo

Adresa:

Slaný, Wilsonova 575

Termín: 5.2.2020
Vstupné:

450 - 470 Kč

5únor středa 19:30

Žánr: divadlokoncert skupina skladby

Umělci: Pavel ŠporclVojtěch Szabo


Pavel Šporcl vystoupí ve středu 5. února 2020 se svým programem Gipsy Fire ve slánském divadle za doprovodu cimbálové skupiny Gipsy Way Ensemble. Jako host vystoupí vynikající hráč na akordeon Vojtěch Szabó, jenž patří k evropské interpretační špičce.

Program Gipsy Fire navazuje na stejnojmennou desku, kterou v roce 2014 vydalo hudební vydavatelství Supraphon. Je pokračováním velmi zdařilého Gipsy Way, prvního programu Pavla Šporcla s cikánskou tématikou. Spojuje velké mistrovství s temperamentem a cikánskou vroucí krví. Na rozdíl od prvotiny Gipsy Way nový projekt výrazněji sází na nevšední technickou vybavenost a osobitost primáše Pavla Šporcla. Ten se v programu představuje také jako autor hudby, mimo jiné i titulní skladby Gipsy Fire.

Pavel Šporcl je houslový virtuos a jeden z nejžádanějších českých umělců. Díky svému umění, výrazné osobnosti i nekonvenčnímu vystupování slaví Pavel Šporcl úspěchy na nejvýznamnějších pódiích, u všech generací...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pavel Šporcl, Gipsy Way...

Sporthotel SletištěKladno (10.5 km)

Ubytování u OkořeHolubice (13.2 km)

Sporthotel Břve HostiviceHostivice (21.5 km)