Soundtrack Poděbrady: Hvězdy Stardance

Soundtrack Poděbrady: Hvězdy Stardance

Adresa:

Poděbrady, Koncertní hala

Termín: 31.8.2019

31srpen sobota 13:00

Žánr: divadloSoundtrack PoděbradySoundtrack Poděbrady 2019tanecfilmová hudbahudba


Po loňské úspěšné premiéře tanečního odpoledne v kryté koncertní hale jsme i letos do hlavního programu festivalu zařadili taneční program hvězd ze StarDance. Jan Onder tentokrát připravil speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady choreografie, které Vás provedou Z pohádky do pohádky.

Elsa z Ledového království se tak na parketu potká s Popelkou nebo Princeznou se zlatou hvězdou. Svůj milostný příběh tanečními kroky zatančí Kráska a zvíře nebo Tarzan. Se zvířátky z Madagaskaru budeme Hledat Nema. Zatouláme se do Doby ledové a na vše dohlédne Lví král. Tyto a další pohádkové melodie na festivalovém parketu ztvární tanečníci a slavné osobnostize StarDance; těšit se můžete vedle Jana Ondera na tanečníky z loňského provedení – Danu Batulkovou, Kateřinu Baďurovou, Michala Padevěta, Veroniku Lálovou a premiérově také na Danielu Šinkorovou, Marii Doležalovou nebo Veroniku Arichtevu.

Přijďte si vychutnat filmově hudební pohádkové příběhy vetknuté do tanečních kroků! Jan Onder je český tanečník s mezinárodními úspěchy a se svou partnerkou se pravidelně účastnil nejprestižnějších tanečních soutěží po celém světě. V pořadu StarDance tančil třikrát, z toho dvakrát zvítězil, a to s Danou Batulkovou a Kateřinou Baďurovou. Obě královny tanečního parketu se v naší show připravené speciálně pro SOUNDTRACK Poděbrady představí právě po jeho boku. Své taneční umění předvede i vítězka show z roku 2015 Marie Doležalová, která si zatančí s tanečním partnerem Markem Zelinkou. Přijďte se projít lehkým tanečním krokem pohádkovým světem!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Soundtrack Poděbrady:...

Školní hotel JuniorPoděbrady (150 metrů)

Villa A.MálkaPoděbrady (503 metrů)

Spa Hotel FelicitasPoděbrady (583 metrů)