Šikovné tlapičky

Adresa:

Zaječov, Zaječov

Termín: 13.4.2019
Vstupné:

dobrovolné

13duben sobota 10:00

Žánr: ostatní akce


Velikonoce jsou za dveřmi a my se rozhodli nevšední prostory augustiniánského kláštera letos poprvé oživit i touto tématikou. Přijďte s námi přivítat jaro a připomenout si velikonoční tradice. Kromě dřevěných hraček, čokolády, ručně šitých oblečků, výrobků z keramiky, fima či pedigu, si budete moci zakoupit i jarní a velikonoční dekorace, pomlázky, košíky či nějakou tu kraslici.

Program bude více cílený na děti, na které čeká malování na obličej, dílničky s jarní a velikonoční tématikou, projížďky na koni a další zábavné aktivity. Tatínci mohou mezi tím navštívit stánek se zeleným pivem a dalším občerstvením. Samozřejmostí bude i možnost prohlídky kostela Zvěstování Panny Marie.

POZÓÓÓR: Opět budete moc nahlídnout pod ruce a sekery našim oblíbeným SKŘÍTKOVÉ TESAŘI, kteří předvedou práci tesařů a šindelářů. A jelikož jsou Velikonoce, nově nás navštíví i KOŠÍČKÁŘ. Jarmark se koná v sobotu 13.4.2019 od 10:00 do 18:00 v prostorách kláštera v Zaječově. Vstupné dobrovolné. Budeme rádi, když nás přijdete navštívit.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Středočeský kraj Akce v obci Zaječov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Šikovné tlapičky

Chateau hotel ZbirohZbiroh (10.9 km)

Penzion CoupePříbram (15.1 km)

Hotel Belvedere PříbramPříbram (15.4 km)