Zažít Hradiště jinak aneb Sousedská slavnost 2018

Zažít Hradiště jinak aneb Sousedská slavnost 2018

Adresa:

Mnichovo Hradiště, Masarykovo náměstí a Palackého ulice

Termín: 15.9.2018
Vstupné:

zdarma

15září sobota 10:00

Žánr: ostatní akcepro dětisetkáníslavnostisoutěžtaneční


Milí Hradišťáci, sousedé a návštěvníci města. Jak jste již určitě zaznamenali, můžete si v sobotu 15. září 2018 opět po roce přijít užít další ročník sousedské slavnosti „Zažít Hradiště jinak“. 

Děj v pořadí již čtvrté „sousedské“ se bude odehrávat od 10 do 22 hodin v kompletně uzavřeném centru města – na Masarykově náměstí, v ulici Víta Nejedlého, a to až po Komerční banku, dále v ulici Turnovské až ke křižovatce u Knihkupectví paní Otáhalové, v Palackého ulici od Hotelu U Hroznu až k ulici 1. máje. Hlavní pódium bude opět před kostelem sv. Jakuba. Snažili jsme se i letos program naplánovat tak, abyste odcházeli ze sobotního dne potěšení, obohacení a s dobrou náladou. Proto jsme prostor konání celé akce opět rozšířili a pevně věříme, že se všechny zúčastněné organizace, spolky, dobrovolníci a organizátoři postarají o pohodové sousedské setkání.

To bude již tradičně doprovázeno hudebními vystoupeními místních hudebních skupin a kapel, dále bude například předána cena v rámci městem vyhlášené soutěže „Lovci stromů“, představí se vám klub brazilského bojového a tanečního umění Capoeira a večer tentokrát zakončí hudební skupina ADAPTACE. /změna programu vyhrazena/. Pro děti je nachystáno velké množství aktivit včetně recyklačního program Tonda Obal.

Tuto sobotu budeme mít opět exkluzivní možnost navštívit radniční věž a to každou půlhodinu od 9:00 do 17:00 a také věž kostela sv. Jakuba v časech 9:00, 11:00, 14:00 a 16:00 hodin.

Proto neváhejte a v sobotu 15. září doražte do Mnichova Hradiště!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít Hradiště jinak...

Hotel Forman Mladá Boleslav (11.6 km)

Hotel Králíček Turnov (12.5 km)