Zámecké vinobraní - Domousnice

Zámecké vinobraní - Domousnice

Adresa:

Domousnice, Domousnice 1

Termín: 29.9.2018

29září sobota 11:00

Žánr: ostatní akcevíno gastronomie hudba akce v přírodě folklor koně


Na konci září se opět v Domousnici na zámku uskuteční již 5. ročník Zámeckého vinobraní, tentokrát již od 11 hodin. Naše vinařství, které v této netradiční vinařské oblasti obhospodařuje 7 hektarů vinic, z jejichž hroznů pak vyrábí vysoce kvalitní vína opět nabídne návštěvníkům bohatý kulturní program, notoricky známý červený burčák ze zweigelu, domousnická vína a vybrané pochoutky a produkty od regionálních výrobců.
Jak je u nás zvykem, těšit se můžete na stálé prodejce, ale také řadu nových, kteří u nás budou poprvé a zapadají tak do našeho jedinečného konceptu celého vinobraní.

Z kulturního programu se můžete těšit na zcela novou a velmi zajímavou kapelu, která Vám zpříjemní Váš zážitek. Pro vinohradnické nadšence máme ve stanovených časech připravenu prohlídku části vinohradu s průvodcem a v krátkosti se dozvědět o pěstování révy v našich podmínkách a užívaných technologiích k obhospodařování vinohradu. Milovníky projížděk potěšíme projížďkou v koňském kočárovém spřežení po parku.

Každá dospělá vstupenka je slosovatelná a proto v průběhu dne vylosujeme několik šťastlivců, kteří získají velmi lákavé dárečky nejen z našeho vinařství.

U nás na vinobraní panuje hlavně přátelskou a milá atmosféra, která zaručuje pohodově strávený sobotní den. Věříme, že i když nám počasí nebude tolik přát, na náladě to nic nezmění.

Věříme, že ani letos si nenecháte tento slavnostní den ujít!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zámecké vinobraní -...

Chateau Mcely Mcely (10.8 km)

Hotel Helada Mladá Boleslav (13.5 km)