Dětský den v Lešanech

Dětský den v Lešanech

Adresa:

Lešany, Lešany 41

Termín: 29.9.2018
Vstupné:

zdarma

29září sobota 09:30

Žánr: ostatní akceděti rodina soutěže a hry technika zdarma


Již posedmé se bude ve Vojenském technickém muzeu Lešany konat Dětský den. Akce určená dospělým i dětem si získala za dobu svého trvání početné příznivce, i nyní zveme všechny do areálu lešanského muzea poblíž Týnce nad Sázavou. Vstup na celou akci je jako v minulých letech ZDARMA.

Letošní ročník nabízí na sobotu 29. září opět zajímavé soutěže a více zábavy. Jádrem Dětského dne ve VTM Lešany jsou soutěže pro všechny dětské návštěvníky, na různých soutěžních stanovištích budou účastníci plnit nejrůznější úkoly se sportovní a vojenskou tematikou. Otevřeny jsou ovšem i všechny stálé expozice VTM Lešany.

Své brány otevírá muzeum v 9.30, soutěžit je možné od 9.40 do 14.30. Půjde celkem o 22 soutěžních stanovišť. Není nutné účastnit se všech soutěží, stačí ty, které vás zaujmou a které stihnete.

Soutěžní stanoviště jsou například tato: Překážková dráha, Hod na cíl, Skládání puzzle na čas, Airsoftová střelnice dlouhé zbraně, Airsoftová střelnice krátké zbraně, Vzduchovková střelnice, Překonávání zamořeného území s pomocí koberců, Překonávání zamořeného území s pomocí masek, Procvičování paměti, Vědomostní soutěže, Překážkový běh v kanadách s batohem na zádech, Rozsvícení žárovky nožním dynamem, Složení ozubeného soukolí, Soutěž ve zručnosti Veselý drát, Ruční nabíjení akumulátoru či Plížení s cívkou.

Ti, kteří nasbírají více bodů, budou za svoji snahu odměněni, a to i možností svézt se v historické vojenské technice.

Od otevření muzea až do 15.00 bude k vidění také statická ukázka historické bojové techniky u vjezdu v dolní části arény a statická ukázka historické spojovací techniky v areálu muzea.

Až do 16.30 budou probírat v areálu ukázky moderních i historických zbraní, ukázky uniforem, výzbroje, výstroje, speciální výstroje, technologického vybavení, velitelských potřeb a dalších zajímavostí různých armád.

Mezi 15.30 a 16.30 budou probíhat jízdy v historické vojenské technice v aréně na základě poukázek zakoupených za Lešanské kačky.

Ukončení Dětského dne bude v 17.30.

Vstup na celou akci je ZDARMA.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Středočeský kraj Akce v obci Lešany

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Dětský den v Lešanech

Hotel Všetice Netvořice (6.8 km)

Hotel V Pivovaře Praha-západ (11.8 km)

Naše tipy...

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Vodní přehrada Slapy Vodní přehrada Slapy Slapy (8.5 km)
Zámek Konopiště Zámek Konopiště Benešov (10.8 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (26.9 km)